Chrzciny

Zobacz Menu

Chrzciny

Chrzciny to wydarzenie niezwykle emocjonujące, które wymaga doskonałej oprawy. Dlatego też organizacja chrzcin w Dworku Kurowskim koło Szczecina, to gwarancja zadowolenia i niezapomnianych wrażeń. W trosce o klienta przygotowaliśmy bogate menu aż w 4 wariantach. Zapewniamy doskonałą obsługę, urozmaicone, smaczne i zdrowe menu oraz pełną ciepła atmosferę w niebanalnych wnętrzach naszego Dworka.

oferta-dekoracja-mala

Komunia

Zobacz menu

Komunia

Dzień Pierwszej Komunii Świętej jest wydarzeniem niezwykle ważnym w życiu dziecka jak i jego najbliższych. Przygotowanie przyjęcia z tej okazji to zatem wyzwanie mające na celu zapaść w pamięci na długo. Dlatego też ważne jest zarówno miejsce jak i cała oprawa uroczystości. Komunie organizowane w Dworku Kurowskim charakteryzują się wspaniałą atmosferą, która gwarantuje wiele wspomnień i przepiękną scenerię dla sesji fotograficznych.

oferta-dekoracja-mala

Imprezy Okolicznościowe

Zobacz menu

Impreza Okolicznościowa

W Dworku Kurowskim koło Szczecina imprezy okolicznościowe nabierają zupełnie innego oblicza i stają się niezapomnianym wydarzeniem wzbogaconym mnóstwem wspaniałych wspomnień. Dzieje się tak nie tylko za sprawą urokliwej miejscowości Kurków koło Szczecina, w jakiej osadzony jest Dworek, ale również z uwagi na wyjątkową atmosferę i nietuzinkową oprawę każdej imprezy okolicznościowej.

oferta-dekoracja-duza

Dla Rodziny

W życiu każdej rodziny są magiczne momenty, które świętuje się przy wspólnym stole, wspominając, wznosząc toasty oraz opowiadając historie rodzinne i przyszłościowe plany. Te chwile to bezcenny skarb, który potrzebuje wyjątkowej oprawy.

W naszym Dworku Kurowskim niedaleko Szczecina starannie przygotowujemy scenariusze rodzinnych uroczystości, takich, jak chrzciny, urodziny, komunia, rocznice, jubileusz czy inne imprezy okolicznościowe.

Wyjątkowe menu dla gości imprezy

Proponujemy wyjątkowe menu z tradycyjnymi potrawami kuchni polskiej. Dla każdej rodziny przygotowując menu bierzemy pod uwagę wszelkie życzenia i sugestie, uzupełniamy o kreatywne pomysły naszego Szefa Kuchni. Dzięki nam rodzinne chwile smakują doskonale i na długo zapadają w pamięć. Przygotowując potrawy dbamy również o to by były nie tylko smaczne ale i zdrowe. Na życzenie w menu możemy uwzględnić dania wegetariańskie i wegańskie.

Perfekcyjna obsługa imprezy okolicznościowej

Zapewniamy perfekcyjną obsługę i niezwykłą atmosferę, która unosi się w powietrzu. W Dworku Kurowskim rodzinne imprezy okolicznościowe mają niezapomniany smak oraz wyjątkową oprawę.

Wystrój Dworku Kurowskiego przeniesie nie jedną osobę do klimatu staropolskiego dworu. Elegancka fontanna, gustowny ogród oraz zielone widoki pozwolą zapomnieć o miejskim zgiełku i oderwać się od szarej rzeczywistości.

Imprezy okolicznościowe szczecin chrzciny szczecin Imprezy okolicznościowe szczecin Imprezy okolicznościowe szczecin chrzciny szczecin chrzciny szczecin chrzciny szczecin
WordPress Image Lightbox Plugin