Sala bankietowa Szczecin

Dworek Kurowski znajduje się w miejscowości Kurów nieopodal Szczecina. Oferta dla klientów jest niezwykle bogata, zajmujemy się organizacją bankietów, imprez firmowych oraz okolicznościowych. Do dyspozycji naszych gości oddajemy klimatyzowaną salę mogącą pomieścić do 80. osób wraz z profesjonalną obsługą kelnerską. Malownicza okolica, przepiękny ogród z dwiema fontannami oraz budynek dworku utrzymany w staropolskim stylu sprawią, że czas spędzony tu będzie bez wątpienia wyjątkowy.

Organizujemy wesela, jubileusze, bankiety, imprezy firmowe oraz inne imprezy okolicznościowe. Komfort naszych gości jest dla nas najważniejszy, dlatego staramy się, by czas spędzony w Dworku był dla Państwa wyjątkowy, bez względu na okazję.

Sala bankietowa
Sala bankietowa

Komfortowa sala bankietowa w Szczecinie

Przyjęcia w Dworku Kurowskim pod Szczecinem organizowane są przez cały rok – duży ogród pełen kwiatów i zieleni w sezonie letnim zachęca do imprez na świeżym powietrzu. Prócz rozwiązań outdoorowych oferujemy naszym gościom również rozwiązanie indoor – komfortowa, klimatyzowana sala bankietowa o niebanalnym wystroju pomieści do 80. osób, a profesjonalna obsługa zadba o każdy szczegół. Dworek Kurowski dysponuje też pokojami hotelowymi, których wystrój nawiązuje do staropolskich tradycji. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, pomagamy przy doborze odpowiedniej oprawy muzycznej oraz menu.

Piękny ogród zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu, dlatego w naszej ofercie znajduje się również wariant grillowy – bliskość natury, kwiatów oraz pysznego jedzenia i obsługi na najwyższym poziomie zapewni niesamowitą atmosferę podczas każdego przyjęcia. Propozycje dań przygotowane przez naszego Szefa Kuchni są nie tylko smaczne, ale i zdrowe. Na specjalne życzenie możemy uwzględnić w menu również propozycje wegetariańskie i wegańskie. Prócz dań grillowych, serwowanych na świeżym powietrzu, oferujemy również salę bankietową wraz z profesjonalną obsługą kelnerską oraz bogatym menu przygotowanym przez naszego Szefa Kuchni.

Polecamy Państwu także naszą nowy obiekt, jest to sala bankietowa Belveder Make a Wish.

WordPress Image Lightbox Plugin