Chrzciny Szczecin

W życiu każdej rodziny są momenty, które zasługują na szczególną oprawę. Chrzciny to ważny dzień w życiu malucha oraz jego rodziców i rodziny. Jeśli szukają Państwo wyjątkowego miejsca dla celebracji przyjęcia Sakramentu Chrztu Świętego, to Dworek Kurowski znajdujący się zaledwie 10 km od centrum Szczecina z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Doskonała obsługa, organizacja na najwyższym poziomie oraz piękne wnętrza sprawią, że przyjęcie w Dworku Kurowskim na długo pozostanie w pamięci Państwa oraz Państwa gości.

Nasze doświadczenie w organizowaniu imprez rodzinnych oraz okolicznościowych pozwoli na przygotowanie wyjątkowego scenariusza tej rodzinnej uroczystości. Na Chrzciny oferujemy klimatyzowaną salę mogącą pomieścić do 80. osób, wraz z profesjonalną obsługą kelnerską. Dworek Kurowski usytuowany jest w urokliwej miejscowości Kurów koło Szczecina, owianej zbójnicką legendą. Posiadamy duży parking, a cały obiekt otoczony jest przepiękną zielenią.

Chrzciny
Chrzciny

Chrzciny w pięknym Dworku Kurowskim pod Szczecinem

Niezwykła atmosfera tego magicznego miejsca, sprawi, że chrzciny pozostaną na długo w pamięci gości. Klimatyczny wystrój Dworku Kurowskiego nawiązuje do staropolskich tradycji, a zielony ogród wraz z fontanną pozwala na oderwanie się od miejskiego zgiełku. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. W ofercie Dworku Kurowskiego, mieszczącego się w malowniczej okolicy pod Szczecinem, znajduje się klimatyzowana sala mogąca pomieścić do 80. osób oraz piękny ogród. Duży parking gwarantuje miejsce dla wszystkich gości. Zapewniamy profesjonalną obsługę kelnerską oraz bogate menu w aż 4 wariantach ułożone przez naszego Szefa Kuchni.

Wyjątkowe menu dla gości zaproszonych na chrzciny

Zapewniamy perfekcyjną obsługę i niezwykłą atmosferę. Rodzinne wydarzenia, takie jak chrzciny, zasługują na specjalną oprawę. Proponujemy wyjątkowe menu z tradycyjnymi potrawami kuchni polskiej. Przygotowując menu dla każdej rodziny bierzemy pod uwagę wszelkie życzenia i sugestie oraz uzupełniamy je o kreatywne propozycje naszego Szefa Kuchni. Dzięki nam rodzinne chwile smakują doskonale i na długo zapadają w pamięć. Przygotowując potrawy dbamy również o to by były nie tylko smaczne ale i zdrowe. Na życzenie w menu możemy uwzględnić dania wegetariańskie i wegańskie.

Komfort naszych gości jest dla nas najważniejszy. Zapewniamy przepyszny obiad oraz profesjonalną obsługę. Otaczająca obiekt zieleń gwarantuje nie tylko oderwanie się od codziennego zgiełku, ale może być i wspaniałym miejscem dla rodzinnej sesji zdjęciowej. Gwarantujemy, że Chrzciny spędzone w Dworku Kurowskim pod Szczecinem zapadną w pamięć Państwu i Państwa rodzinie.

Chrzciny
WordPress Image Lightbox Plugin