Konferencje Szczecin

Dworek Kurowski mieszczący się w urokliwej miejscowości Kurów pod Szczecinem oferuje nie tylko organizację imprez o charakterze rodzinnym, rozrywkowym czy integracyjnym, ale również biznesowym. Spotkania firmowe, biznesowe oraz konferencje organizowane w Dworku Kurowskim stać się mogą czymś więcej niż tylko służbowym obowiązkiem. Malownicza miejscowość Kurów znajduje się niecałe 10 km od centrum Szczecina. Lokalizacja obiektu pozwala na oderwanie się od miejskiego zgiełku.

Dworek utrzymany jest w klimacie staropolskim, a duży ogród pozwala na chwilę relaksu przy kawie w trakcie przerwy lub po zakończeniu konferencji. Do dyspozycji naszych gości oddajemy również nowoczesne i klimatyczne pokoje hotelowe, które urządzone zostały w stylu nawiązującym do charakteru całego obiektu. Nasza sala konferencyjna otoczona jest przyjemną dla oka zielenią, w ogrodzie znajdują się dwie fontanny, a duży parking zlokalizowany na terenie obiektu zapewnia bezpieczne miejsce postojowe wszystkim gościom.

Konferencje
Konferencje

Komfortowe sale konferencyjne Szczecin

Wiemy, jak ważny jest komfort pracy i dostęp do nowoczesnych technologii przy prowadzeniu konferencji i spotkań biznesowych, dlatego gwarantujemy stały dostęp do bezprzewodowej sieci internetowej na terenie całego obiektu. Klimatyzowana sala konferencyjna wyposażona została w niezbędne w czasie konferencji dodatki takie jak ekran, projektor oraz flipchart.

Dzięki lokalizacji Dworku, w którym znajduje się sala konferencyjna, oraz bujnej roślinności otaczającej sam obiekt, przerwę oraz czas po zakończeniu konferencji uprzyjemnić mogą lunch lub kawa wypita w ogrodzie. Do Państwa dyspozycji oddajemy również znajdujący się na zewnątrz grill, który może okazać się doskonałą formą zakończenia spotkania firmowego czy konferencji. Atmosfera obiektu, jego wystrój oraz urokliwe widoki miejscowości Kurów niedaleko Szczecina, pozwalają nie tylko na aktywne zawodowo spędzenie czasu, ale i stają się okazją do relaksu i odpoczynku.

Wyjątkowe menu w 3 wersjach

W czasie konferencji niezwykle istotny jest także bufet, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa różne warianty menu. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, również tych organizujących spotkania o charakterze biznesowym. W zależności od indywidualnych preferencji oraz charakteru i długości trwania konferencji czy spotkania biznesowego proponujemy Państwu stały dostęp do bufetu kawowego oraz serwowane w trakcie przerwy ciasta, lunche czy bufet szwedzki.

Komfortowe i nowoczesne pokoje hotelowe, które oddajemy do dyspozycji naszych gości z pewnością doskonale sprawdzą się podczas trwających dłużej niż jeden dzień konferencji lub firmowych imprez. Klimatyczne, urządzone ze smakiem wnętrza oraz duży ogród pełen kwiatów i zieleni cieszą oko, stając się doskonałym miejscem do wypoczynku po długiej aktywności zawodowej.

Konferencje
WordPress Image Lightbox Plugin