Imprezy okolicznościowe Szczecin

W Dworku Kurowskim koło Szczecina imprezy okolicznościowe nabierają zupełnie innego oblicza i stają się niezapomnianym wydarzeniem, wzbogaconym mnóstwem wspaniałych wspomnień. Dzieje się tak nie tylko za sprawą urokliwej miejscowości Kurów koło Szczecina, w jakiej osadzony jest Dworek, ale również z uwagi na wyjątkową atmosferę i nietuzinkową oprawę każdej imprezy okolicznościowej. Do państwa dyspozycji oddajemy cały obiekt – piękny ogród pełen roślinności, klimatyzowane sale oraz pokoje hotelowe, zapewniające miejsca noclegowe dla Państwa gości. Na terenie Dworku Kurowskiego znajduje się również parking, gwarantujący miejsce postojowe dla wszystkich zmotoryzowanych.

Imprezy okolicznościowe
Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe w Dworku Kurowskim pod Szczecinem

Nasze doświadczenie w organizowaniu imprez rodzinnych oraz okolicznościowych pozwoli na przygotowanie scenariusza każdego spotkania. Wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom, staramy się uwzględnić wszelkie sugestie, tak by czas spędzony w Dworku Kurowskim był dla Państwa niezapomniany i wyjątkowy, bez względu na okazję. Dworek Kurowski zlokalizowany jest w miejscowości Kurów niedaleko Szczecina. Piękna okolica, staropolski charakter obiektu oraz zielony ogród z dwiema fontannami pozwolą na oderwanie się od miejskiego zgiełku.

Organizujemy wesela, jubileusze, imieniny, chrzty, komunie oraz inne imprezy okolicznościowe. Oferujemy Państwu klimatyzowaną salę mogącą pomieścić do 80. osób wraz z profesjonalną obsługą kelnerską. Duży ogród pełen zieleni pozwala na zorganizowanie przyjęcia na świeżym powietrzu. Dworek Kurowski dysponuje również komfortowymi pokojami hotelowymi, dzięki którym nie muszą martwić się Państwo o nocleg dla swoich gości.

Wyjątkowe menu imprez okolicznościowych

Dokładamy wszelkich starań, by spełnić Państwa oczekiwania. Oferujemy Państwu klimatyzowaną salę mogącą pomieścić do 80. osób oraz profesjonalną obsługę kelnerską. Mamy doświadczenie w organizowaniu wesel, jubileuszy, imprez rodzinnych oraz okolicznościowych. Wiemy, jak ważne jest indywidualne podejście do każdego klienta i jego potrzeb, dlatego staramy się by czas spędzony w Dworku Kurowskim był zawsze wyjątkowy.

Zadowolenie i komfort gości jest dla nas najważniejszy. Przygotowując potrawy dbamy o to by były nie tylko smaczne, ale i zdrowe. Oferujemy różne warianty menu przygotowane przez naszego Szefa Kuchni, biorąc pod uwagę wszelkie Państwa sugestie. Na specjalne życzenie możemy uwzględnić w menu również dania wegetariańskie i wegańskie. Wśród naszych propozycji znajduje się także grill na świeżym powietrzu – to doskonała okazja na wspólne spędzenie czasu i zabawę w pięknym, zielonym ogrodzie.

Imprezy okolicznościowe
WordPress Image Lightbox Plugin